A+ A A-

Wspólnoty mieszkaniowe

  • Odsłony: 5962

Gryfickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zajmuje się zarządzaniem budynkami komunalnymi i Wspólnot Mieszkaniowych. Założycielem i właścicielem Spółki jest Gmina Gryfice. W chwili obecnej Gryfickie TBS zarządza około 164 budynkami Wspólnot Mieszkaniowych. Istotną wartością Spółki jest jej stabilność i doświadczenie na rynku usług mieszkaniowych.

Naszym klientom  zapewniamy pełna obsługę administracyjną z wykorzystaniem nowoczesnych technik zarządczych i profesjonalnych programów komputerowych wspomagających zarządzanie nieruchomościami w zakresie księgowości, rejestracji i rozliczania opłat, prowadzenia dokumentacji oraz archiwizacji danych. Zapewniamy również skuteczna windykację należności i kompleksową obsługę prawną Wspólnoty.

W swoich działaniach przestrzegamy zasad zawartych w Kodeksie Etyki Zawodowej, Standardach Zawodowych Zarządców Nieruchomości, a przede wszystkim  kierujemy sie zasadą ochrony interesów Właścicieli nieruchomości oraz odpowiedzialnością za wykonywana pracę.

Staramy się maksymalnie odciążyć swoich klientów od uciążliwych, aczkolwiek niezbędnych formalności związanych z bieżącym zarządzaniem obiektem budowlanym spełniając jednocześnie standardy określone przez przepisy prawa, a w szczególności „Ustawy o własności lokali”, „Ustawy o gospodarce nieruchomościami”, „Kodeks Cywilny”, „Prawo budowlane” i inne.

Dewizą Gryfickiego TBS jest partnerska  współpraca z właścicielami nieruchomości. Powierzając nam swoją nieruchomość, możecie być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Waszym oczekiwaniom.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.